KAFKAS İŞADAMLARI DERNEĞİ
CAUCASUS BUSINESSMEN ASSOCIATION

 

   

 

2. KAFKAS İŞ DÜNYASI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

 

KAFİAD Kafkas İş Dünyası Değerlendirme Toplantılarından ikincisini İstanbul'da gerçekleştirdi.
 


Kafkas İş Adamları Derneği (KAFİAD), Kafkas İş Dünyası Değerlendirme Toplantılarından ikincisini 14 Mart Cuma Günü İstanbul'da Brıdge Restaurant da gerçekleştirdi.

Toplantıya Osman Güdü, Ulvi Özcan, Adnan Doğdu, Selçuk Korun, Necdet Kaplan, Servet Öztürk, Naim Sarıgül, Hikmet Albayrak, Handan Demiröz, Sevda Alankuş, Yusuf Taymaz, Cumhur Bal, Nart Bozkurt, Hayati Şahin, Nihat Şahin, Emin Pekşen, Muammer Koçer, Sezai Babakuş, Ayberk Menevşe, Engin Pekşen ve Kerem Özdemir katılmışlardır. Toplantıya katılacaklarını deklere etmiş olmalarına rağmen son anda çıkan mazeretleri nedeniyle Atay Ceyişakar, Doğan Özden, Nihat Yılmaz, Raif Balkaroğlu, Korcan Atabay, Abdullah Teber ve Mustafa Çiper toplantıya katılamamışlardır.

Yemekli toplantı saat 19.30 da Prof. Dr. Sevda Alankuş'un “Kimlik temelli STK örgütlenmelerine genel bir bakış ve KAFİAD özelinde değerlendirme” başlıklı sunumu ile başladı. Sevda hanımın doyurucu ve çok yararlı sunumu katılımcılar tarafından ilgi ile izlendi. Katılımcıların soruları ve katkıları ile inter aktif bir formatta devam eden toplantı için katılımcılar “bu toplantıyı çok verimli ve faydalı bulduklarını; bu nedenle bu tür toplantıların daha sık yapılmasını ve KAFİAD'ın mutlaka desteklenerek daha güçlü bir STK haline getirilmesi gerektiğini” belirttiler. Mayısın ikinci Cuma akşamı olan 9 Mayısta tekrar bir araya gelmek üzere toplantı saat 23.30 da son buldu.

KAFİAD

 

 
  Paylaş      
 

KAFİAD